Aren ile "Dijital PR"

Online İtibar Yönetimi

Dijital dünyada sizin ve markanız hakkında neler söylendi? Kimler ne yorumlar yaptı? Hangi sitelerde ve sosyal mecralarda hakkınızda neler paylaşıldı? Tüm bunları bilmek, haksız ve itibar zedeleyici unsurlardan arınmak, dijital dünyada kimliğinizi korumak için buradayız.

Sizin ve markanız hakkında yapılan tüm paylaşımları düzenli olarak araştırıyor, takip ediyor, tarafınıza raporluyoruz. Olumsuz içerikleri nasıl olumlu yaparız, yasalara aykırı içerikleri nasıl kaldırırız ve sizin için en iyi izlenimi nasıl oluştururuz üzerine çalışıyoruz.

Marka değeri ve itibarı hedef kitleniz, müşterileriniz için en öncelikli kriterlerin başında yer alır. Kötü niyetli rakipler ve kullanıcılar tarafından hakkınızda yapılan olumsuz yorumlara karşı önlem almazsanız, hizmetleriniz ne denli eşsiz olursa olsun her zaman geri plânda kalırsınız.

Süreç Nasıl İşliyor?

Analiz Süreci

Hakkınızda yapılan yorumları, haberleri ve diğer tüm paylaşımları detaylı bir şekilde araştırıyor, analiz ediyoruz.

Rapor Süreci

Analiz sürecinde elde edilen tüm veriler eksiksiz ve dinamik bir yapıda rapor haline getirilir.

Çözüm Süreci

Tespit edilen sorunlar nasıl giderilir? Süreç nasıl daha iyi bir noktaya taşınır? İçin çözüm üretimi.

Takip Süreci

Her şey tamam, tablo güzel... Peki ya bundan sonrası? Merak etmeyin, sizin için takibe devam ediyoruz.

İyileştirme Desteği

Eğer bir web siteniz, sosyal medya hesaplarınız ve mevcutta bir dijital profiliniz varsa; bizimle iletişime geçin. Sizin için ücretsiz ön analiz yapalım. Web siteniz, sosyal medya hesaplarınız ve dijital profiliniz için daha iyi neler yapabiliriz? Mevcut hedef kitlenizi nasıl daha iyi bir seviyeye taşırız birlikte karar verelim.

Kimlerle Çalışıyoruz?